Váza onyx 60cm

Dárky a dekorace-Váza onyx 60cm
Velká, dekorativní váza, vybroušená z leštěného pákistánského Onyxu (Aragonitu).
obvykle skladem
7 620 Kč
6 298 Kč bez DPH
Rozměry20 x 60 cm
Hmotnostcca 30 kg
Latinský názevOnyx

Popis

Chcete do svého domova, obchodu nebo kanceláře přilákat pozitivní energii čchi? Pokud ano, tak si váš interiér zkrášlete touto originální dekorací z  přírodního kamene.

Při uplatňování Feng Shui (feng-šuej) se velké prázdné vázy staví ke vstupním dveřím, protože přilákají pozitivní energii čchi, která se pak shromažďuje uvnitř. Prázdnou vázu můžete také dekorativně umístit na místo určené k meditacím. Bude zde symbolizovat harmonii a vnitřní život. Pokud si do vázy naaranžujete květiny nebo jiné přírodniny, otevřou se vám tak bohaté možnosti spojování symbolů. Například větvičky bambusu budou představovat dlouhověkost, květy lilií neposkvrněnou panenskou lásku a růže lásku, krásu a sounáležitost.

Aragonit funguje jako vynikající ochranný a uzemňující kámen. Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy. Aragonit se používá pro ochranu, stejně tak na obranu před negativitou vědomě řízenou proti vám. Skrze aragonit může odrazit negativitu a zlo zpět k původci.


Každý kus je neopakovatelný originál, proto se může barvou a tvarem výrazně lišit od vyobrazeného vzorku.

nahoru