Atlantis kyvadlo chromované

Kyvadla k kovu-Atlantis kyvadlo chromované
Velmi kvalitně zpracované a masivní kyvadlo se symbolem Atlantidy. Tento symbol chrání před všemi druhy nebezpečí, smůlou, úrazy, nehodami, působením negativních energií, agresí, kouzly a zlovolným úmyslům druhých. Ochraňuje auru.
obvykle skladem
539 Kč
445 Kč bez DPH
Vůně1,7 cm
Váha32 g
Výška3,7 cm

Popis

Atlantida patří spolu s pentagramem mezi jeden z nejúčinnějších ochranných symolů vůbec.

Kyvadlo je zesilovač, který vyjadřuje vnímání osoby s kyvadlem pracující. Kyvadlo se používá jako pomocník k získání odpovědí na nejrůznější otázky, které jsou podávány jednoznačnou formou, a na které lze dostat jednoznačnou odpověď. Měděná, mosazná a stříbrná kyvadla jsou vzhledem k jejich dobré vodivosti, oblíbeným pracovním nástrojem pro radiestezii (nauka o práci s virgulí, proutkaření a práci s kyvadly). Kov snadno přenáší frekvence našeho podvědomí do kyvadla.

Kovová kyvadélka jsou také velmi vhodným nástrojem pro začátečníky, protože kývání je s nimi snadnější, než s kyvadly z jiných materiálů. Kyvadla se používají k účelům: věštění, předpovídání budoucnostidiagnostikování, testování, dávkování, vhodnost použití (léků, potravin, bylin apod.) rozhodování (v přírodě apod.)

Popis práce s kyvadlem najdete zde.

nahoru