Diordže z křišťálu 3-5 cm, 5-7gr

Dordže, Dordje, Vadžra-Diordže z křišťálu 3-5 cm, 5-7gr
Dordže je nejrozšířenější a nejznámější energetický a magický zářič východu. Odstraňuje bolesti a všechny negativní energie. Je znakem všeobjímajícího soucitu, který je tou nejmocnější silou vesmíru. Ochraňuje klid a pohodu domova.
obvykle skladem
312 Kč
258 Kč bez DPH
Rozměrydélka 3-5 cm, váha 5-7 gramů

Popis

Dordže (též známé jako Vardža a Hromoklín) v doslovném překladu „pán kamene“ je nejrozšířenějším a nejznámějším energetickým zářičem východu. Původně pochází z Indie, odkud se šířilo spolu s buddhismem do dalších zemí. V oblasti Himaláje jsou obyvatelé přesvědčeni o obrovské léčivé síle dordže a jeho velké moci. Je znakem všeobjímajícího soucitu, který je tou nejmocnější silou vesmíru.

Na energetické úrovni představuje dordže jangovou energii. Zobrazuje všechny věci v jasném světle a odkrývá skutečnou podstatu stvoření. Právě tyto schopnosti z něj činí ideální nástroj pro meditaci a zvyšování koncentrace. Dordže lze použít pro hluboké léčení. Odstraňuje bolesti a všechny negativní energie. Výborně účinkuje při odstraňování pocitů méněcennosti a stavů vyčerpání. Pomáhá zvyšovat sebedůvěru a odvahu.

Křišťálové dordže - normální energie dordže je ještě posílena a umocněna materiálem, z kterého je vyrobeno. V tomto případě křišťálem. Křišťál vydává velmi silné harmonizační vibrace. Je to nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Dordže můžou být  pětiparsková, šestipaprsková a devítipaprsková. Ve středu dordže se nachází dvě polokoule s osmi lotosovými lístky, představující osm bódhisattvů, mezi nimiž je samotný střed dordže (tzv. diamant), kde vše končí a začíná. Obě poloviny dordže jsou ke středu zrcadlové.

S dordže zacházíme vždy s úctou a rozvahou. Ochraňuje klid a pohodu domova. Za tímto účelem je dobré, aby pro sebe mělo vyhrazeno nějaké speciální místo.

Jako každý energetický zářič je třeba dordže pravidelně čistit a nabíjet.

nahoru