Anch, niský kříž amulet

Anch, Nilský kříž-Anch, niský kříž amulet
Anch, Nilský kříž, magický amulet. Symbol života a životní síly. Energie, rovnováha, detoxikace, zdraví a štěstí.
obvykle skladem
133 Kč
110 Kč bez DPH
Rozměry35mm

Popis

Patří mezi nejstarší a nejsilnější energetické zářiče vůbec. Představuje životní sílu a život samotný. Ochránce zdraví, jak fyzického, tak psychického. Je velmi mocným léčivým a magickým nástrojem. Nilský kříž v podobě amuletu účinně čistí svého nositele od všech negativních energií, duchů a nežádoucíh bytostí a poskytuje před nimi silnou ochranu. Harmonizuje vztahy mezi lidmi, napomáhá lepší komunikaci a dodává energii a rovnováhu. Zbavuje organismus škodlivých vlnění vzniklých při nemoci a z únavy. Udržuje dokonalé zdraví, dlouhověkost a štěstí.

Ve starém Egyptě je Anch často spojován s bohyní Isis. Egypťany je vnímán jako nositel života a nesmrtelnosti. Byl klíčem k otevření bran ráje a sjednocení s bohy - k věčnému životu v blaženosti. Jeho kouzlo spočívá ve schopnosti shromažďovat a vyzařovat kladné biopole, čož je dáno jeho tvarem.

Amulety a symboly provázejí lidstvo od začátku existence. Dodávají sílu vědomí, podporují energii a ducha člověka.

Amulet (latinsky amuletum) má svou magickou silou přinášet svému nositeli štěstí a chránit jej. Pozitivní účinek amuletů a symbolů spočívá v jejich působení na podvědomí člověka. Víra v jejich sílu povzbuzuje a pomáhá k dosažení cílů. Amulet účinkuje pouze v případě, že jej nosíme stále při sobě a měl by sloužit jen jedné osoby.

Cena zahrnuje koženou šňůrku na krk.

nahoru