Křišťálová mísa Ø 35,5cm

Křišťálové zpívající mísy-Křišťálová mísa Ø 35,5cm
Překrásná hrací křišťálová mísa je dokonalým tipem na dárek pro vaše blízké přátelé či rodinu. Zvuk z hrací křišťálové mísy je velmi čistý a tóny, které vydává, jsou nejenom slyšet, ale jejich intenzivní vibrační pole energie pronikne přímo do vašeho těla, kde bude pozitivně ovlivňovat a léčit vaše energetická centra a čakry. Velká hrací křišťálová mísa má dozvuk až 5 minut. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.
obvykle skladem
8 704 Kč
7 193 Kč bez DPH
Hmotnost4,74 kg
Vůně35,5 cm

Popis

Velká hrací křišťálová mísa bude impozantním prvkem každého vašeho interiéru. Ve Feng Shui je zpívající křišťálová mísa požívána k očištění prostředí, nejlépe společně s vykuřováním.

Křišťálová zpívající mísa je extremně odolná vůči poškození. Je vyrobena z 99,992% čistého drceného křišťálu té nejvyšší kvality.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Průměr: cca 35,5 cm = 14“, Váha: cca 4,74 kg

nahoru