Zdraví Feng Shui vonné tyčinky

Vonné tyčinky Feng shui-Zdraví Feng Shui vonné tyčinky
Vonné tyčinky Zdraví (rodina, vztahy). Podporují harmonický tok Qi. Díky našim tyčinkám Feng Shui se naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.
obvykle skladem
164 Kč
136 Kč bez DPH
Hmotnost10 g

Popis

Vonné tyčinky Feng Shui  v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Zdraví (rodina, vztahy)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení se zdravím.

BA KUA: vzrušující, hrom
SVĚTOVÁ STRANA: východ
PRVEK: dřevo
BARVA: zelená
SLOŽENÍ: KADIDLO - očištění, podnět, harmonie, CEDROVÉ DŘEVO - dlouhověkost, energie, síla, VETIVER - centrování, uzemnění, vyrovnání, SPIKENARD - klid, vyrovnanost, naděje.

nahoru