Bohatě zdobený filigránový náramek

Měděné náramky-Bohatě zdobený filigránový náramek
Bohatě zdobený a řemeslně propracovaný široký filigránový náramek. Skládá se ze tří druhů kovů - mědi, mosazi a bílého kovu.
obvykle skladem
598 Kč
494 Kč bez DPH

Popis

Chcete mít hezký šperk, který doplní vaši garderobu a současně vás bude posilovat a léčit? Tak právě pro vás jsou šperky z mědi a mosazi ideální volbou.

Bohatě zdobený filigránový náramek z mědi, mosazi a bílého kovu. Na konci je otevřený, takže ho můžete snadno přizpůsobit velikosti každého zápěstí.

A proč nosit měděné šperky?

Měď je dobře známá jako elektrický vodič a navíc je pro tělo důležitým stopovým prvkem. Již od starověku se měď využívala pro povzbuzení léčby a předcházení nemocem. Důvodem se zdá být schopnost mědi vyrovnat tělesnou polaritu a tím odstranit energetickou nerovnováhu těla. V Ajurvédském systému léčení se dodnes používá k vaření a servírování pokrmů měděné nádobí. Pro dosažení nejúčinnějšího spojení s léčením, nosí praváci měděný šperk na levém zápěstí a leváci na pravém.

Měď se může postupem času působením atmosférické vlhkosti pokrýt měděnkou, tedy lehce nazelenalou barvou. Šperk pak snadno vyčistíte pastou ze stejného dílu soli a vinného octa, necháte zaschnout, vyleštíte suchým hadříkem a opláchnete.

Mosaz se dlouho používala jako magická náhrada zlata. Používá se v rituálech peněz, léčení a ochrany.

Šířka : 1,5 cm

nahoru