Santal čínská chrámová vonná spirála

Vonné spirály-Santal čínská chrámová vonná spirála
V Číně najdete zavěšené tradiční vonné spirály hořet v hojném počtu v každém chrámu. Dodávají prostoru posvátnou, uklidňující, krásnou atmosféru a vydávají nádhernou vůni po celý den a noc.
obvykle skladem
237 Kč
196 Kč bez DPH
Hmotnost90 g
Vůně20 cm

Popis

Vytvořte si doma posvátný a ochranný prostor po vzoru asijských chrámů a zkuste si vykuřování za pomocí chrámových vonných spirál.

V Číně, Vietnamu a Malajsii se všude v chrámech vykuřuje pomocí vonných tyčinek a tradičních závěsných vonných spirál, které zde hoří po celé dny a noci. Vzácné vonné substance jsou přeneseny na dlouhé cívky a stočeny do spirály, kterou díky připevněným provázkům můžete kamkoliv zavěsit a vykuřovat pohodlně doma i venku. Spírály se vyznačují dlouhou dobou hoření - vydrží zapálené hořet v kuse až 24 hodin.

Santal tradiční vonná chrámová spirála:

  • přináší očištění, světlo, životní sílu, naději a optimismus
  • nádherná, sladká a hřejivá vůně santalového dřeva účinně pročistí všechny negativní energie, uvolní napětí, nervozitu, nahromaděný stres a obavy
  • do vašeho života vnese lásku, romantiku, harmonii, uvolnění a uklidnění
  • vytváří posvátný prostor, vhodný pro meditaci, relaxaci, uklidnění a uvolnění
  • neobsahuje žádné chemické látky, tudíž při vdechování kouře neškodí vašemu zdraví, ale naopak mu prospívá
  • dlouhá doba hoření - v kuse hoří až 24 hodin
  • 100 % čisté přírodní složky dle tradiční čínské receptury -  australské santalové dřevo, vavřín, dub

Náš tip: Spirálu můžete používat doma i venku. Její použití je velice jednoduché - stačí spirálu zavěsit do prostoru, nebo ji položit na speciální stojánek pro vonné spirály, konec zapálit a nechat ji doutnat. Můžete ji použít pro intenzivní vykuřování - tzn. nechat v kuse hořet po celý den a noc, nebo jen po určitou dobu, pak ji uhasit a opětovně použít.

nahoru