Majestátní socha DRAKA exclusive mythology

Ostatní-Majestátní socha DRAKA exclusive mythology
Luxusní a nádherně detailně propracovaná socha draka zajisté potěší každého příznivce draků, fantasy, magie a mytologie. Draci jsou symbolem velké moci, síly, odvahy, moudrosti a hojnosti. Jsou to laskavé a posvátné bytosti, které vám přinášejí boží požehnání a ochranu.
obvykle skladem
1 760 Kč
1 455 Kč bez DPH
Velikost19 cm
Materiálpolyresin - tvrzená a velmi odolná pryskyřice, patinovaná do starožitného vzhledu
Hmotnostcca 1 kg
Země původuNepál

Popis

 

Luxusní, majestátní a vznešený - nádherně detailně propracovaný drak z tvrzené pryskyřice je exkluzivním kouskem pro všechny milovníky draků. Je dokonalým ztvárněním této posvátné bytosti s hadím tělem, lví hlavou a ptačími pařáty.

Draci jsou velká a přívětivá stvoření, mýtická a laskavá, která jsou obdařena mimořádnými magickými a duchovními schopnostmi. Jsou archetypálním symbolem moci, moudrosti, síly a ochrany. Jsou to strážci mezi světy. Pro ty z vás, kdo toužíte po vyšších duchovních vhledech, vám tento drak ochotně propůjčí svou mocnou energii.

Socha draka:

  • je vyrobena z velmi kvalitní, odolné a tvrzené pryskyřice hnědé barvy a lehkou patinou, která jí propůjčuje starožitný vzhled
  • dokonalá ozdoba každého interiéru
  • stráží a ochraňuje svého majitele i jeho domov před negativními vlivy a energiemi z okolí
  • propůjčuje vám svou dračí sílu, dodává odvahu, poskytuje porozumění a moudrost
  • kultivuje vaší životní sílu a schopnosti
  • symbolizuje a přináší štěstí, hojnost, úspěch, blahobyt a prosperitu

Magické účinky: oheň, životní síla a energie, odvaha, odhodlání, ochrana, očista, moudrost, sebedůvěra, asertivita, vůdčí schopnosti, laskavost, vznešenost, vytrvalost, štěstí, hojnost, blahobyt, prosperita, úspěch, duchovní rozvoj, nové začátky

nahoru